Новини » Політика 20 березня, 2019, 21:35
Парасюк про витівку Ляшка: Це не допоможе зняти Коболєва
ZIK
ZIK

Рішення про звільнення голови НАК «Нафтогаз України» Коболєва має ухвалювати Верховна Рада, але малоймовірно, що його ухвалять до президентських виборів.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України Володимир Парасюк.

Ведучий програми зауважив, що сьогодні можна було спостерігали за тим, як Радикальна партія разом з Олегом Ляшком увірвалася на засідання Кабінету Міністрів, вони вимагали не призначати Андрія Коболєва на посаду голови Нафтогазу, але їм не вдалося досягти поставленої мети. На запитання про те, наскільки такі дії можуть допомогти вирішити такі складні питання, пан Парасюк вважає, що це не принесе результату.

«Про це треба питати Олега Валерійовича, чи він щиро вірить в те, що може добитися такими кроками якогось результату, чи це була просто якась запланована передвиборча агітаційна промова. Все-таки рішення ухвалюються у Верховній Раді, і малоймовірно, що його ухвалять до прездентських виборів. Далі до цього питання можна повернутися, але чи воно ще буде актуальне, чи воно буде цікаве тим людям, які про нього говорять – це відповідь майбутнього», – зазначив нардеп.

Також він додав, що водночас треба розуміти, що за всіма процесами, які тривають вже не перший рік в країні, стоїть певна політична сила, і вона несе відповідальність за всі неправильні рішення.

«Вона несе відповідальність за високі зарплати для Коболєва, за премії для працівників Нафтогазу. Треба давати оцінку. Скоро вибори, і ми можемо це зробити», – прокоментував гість програми.

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів ухвалить рішення про продовження контракту з правлінням НАК «Нафтогаз України» та його головою Андрієм Коболєвим.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 22:59 :01