Новини » Політика 20 березня, 2019, 21:00
Парасюк про політичне майбутнє: Можливо, буду найефективнішим на вулиці
ZIK
ZIK

Сотник Майдану й нардеп Володимир Парасюк ще не прийняв рішення, чи балотуватиметься до парламенту, та не виключив, що в майбутньому може бути найефективнішим у вуличних акціях.

Про це позафракційний депутат Володимир Парасюк заявив в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK.

Володимир Парасюк, відповідаючи на запитання глядачів, чого навчив його український парламент за п’ять років роботи в його стінах, зокрема зазначив, що він навчився бути стійкішим, краще розрізняти брехню і тих, хто дбає про власну вигоду, а також навчився законотворчої роботи.

Водночас нардеп зауважив, що Верховну Раду потрібно змінювати, адже вона не є ефективною, та порівняв український парламент із валізою без ручки та без коліс, а в самій будівлі ВРУ, з його слів, «радянським нафталіном пахне у коридорах». На його думку, зокрема слід зменшити кількість парламентарів, адже 450 депутатів – «це балаган».

Водночас Володимир Парасюк не зміг дати відповідь на запитання, чи надалі знову балотуватиметься до ВРУ, оскільки рішення щодо такого питання ухвалюватиме разом зі своєю командою напередодні парламентських виборів.

«Ми побачимо, де ми будемо ефективні – у Верховній Раді чи в інших органах, а може ми на вулиці будемо найефективніші, тому рішення буде у майбутньому, але те, що є можливість рухатися далі у ВРУ, це факт», – зазначив він.

Володимир Парасюк зауважив, що наступним його кроком буде команда у ВРУ, та не виключив об’єднання з іншими політиками.

Нагадаємо, раніше Володимир Парасюк заявляв, що Майдан іще не завершився, і нині найбільша загроза – реванш.

Учасник подій на Майдані Парасюк вважає, що перемог після Революції Гідності було більше, аніж зрад.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 04:08 :15