live

Останні дні соціології: Штаби використовують час на повну котушку, – Петренко

ZIK

Від самого початку передвиборчої кампанії окремі політики, використовуючи соціологію, намагалися сформувати пул основних кандидатів і переконати весь український народ у тому, що є тільки три головні претенденти на посаду президента.

На цьому наголосив народний депутат України Олег Петренко в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Зазначимо, що 28 березня – останній день, коли можна оприлюднювати та поширювати результати виборчих соціологічних опитувань. На думку депутата, в ці дні політичні сили намагатимуться максимально замовляти та використовувати різні рейтинги та соцопитування.

«Останні лічені дні, коли можна публікувати результати соціологічних досліджень, всі штаби використовують на повну котушку. І на цих виборах, як мені здається, соціологія як наука максимально себе дискредитувала», – вважає Олег Петренко.

Політик підкреслив, що від самого початку передвиборчої кампанії результати соціологічних досліджень були переважно маніпулятивними і використовувалися для формування думки населення.

«Від самого початку окремі політики, використовуючи соціологію, намагалися сформувати пул основних кандидатів і переконати весь український народу в тому, що є тільки три головні претенденти на посаду президента. Тобто фактично поставили суспільство у положення «вибір без вибору». Натомість соціологія інших кандидатів взагалі не цікавить, бо в них, мовляв, навіть шансів немає», – наголосив Петренко.

Депутат констатував, що, за великим рахунком, соціологам все ж вдалося певною мірою штучно сформувати думку суспільства.

«Кожного дня різні соціологічні групи демонструють різні рейтинги. Я маю доступ до робочої соціології, яка не публікується і використовується в штабах для прийняття оперативних рішень. І можу із впевненістю сказати, що вона взагалі немає нічого спільного із тими рейтингами, які нав’язують і публікують для суспільства», – заявив Олег Петренко.

Нагадаємо, напередодні журналіст звинуватив соціолога Антиповича в роботі на Юлію Тимошенко.Loading...
Loading...
Loading...