Новини » Політика 20 березня, 2019, 23:10
Оновлення фракції: Садовий заявив про праймеріз та залучення нових людей
ZIK
ZIK

Сьогодні в парламенті є орієнтовно 60 незалежних депутатів. Усі інші – це переважно раби, які мають своїх господарів.

Про це заявив міський голова Львова Андрій Садовий в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK.

Мер Львова частково розкрив свої політичні плани на майбутнє, зважаючи на те, що більше не балотується на посаду Президент України.

«Ми є парламентсько-президентська країна, тому наша мета – перемагати на парламентських виборах, брати відповідальність за ситуацію в країні й наводити порядок. Я впевнений, що наша фракція зможе стати правлячою партією у наступні каденції парламенту», – наголосив Андрій Садовий.

Утім також політик зізнався, що для цього доведеться суттєво оновити фракцію.

«Ми почнемо дуже серйозний праймеріз і будемо залучати багато свіжих людей. Але при цьому дуже цінуватимемо й тих, хто має парламентський досвід. Сьогодні в парламенті є орієнтовно 60 депутатів, які є незалежними. І значна частина цих депутатів – із нашої фракції. Всі інші – це переважно раби, які мають своїх господарів», – впевнений Садовий.

Пригадуючи попередні кадрові прорахунки, голова партії підкреслив, що із «Самопомочі» вийшов тільки один депутат – Андрій Мірошник, а решту депутатів – виключили.

«У фракції було 33 народні депутати, а лишилося – 26. Наприклад, ми виключили Ганну Гопко, але сьогодні вона набагато кращий депутат у парламенті, ніж колеги з інших фракцій. Дійсно, у нас розійшлися погляди, зокрема щодо питання про особливий статус окупованих територій. Також Президент робив їй такі пропозиції, які ми не могли робити», – підкреслив Андрій Садовий.

Як повідомляли раніше, львівські депутати наголошують, що мер міста Андрій Садовий вже не бере участі у президентських перегонах, але до вирішення проблем міста так і не повернувся.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 16:11 :06