live

Обрання Зеленського Президентом – це гарантована війна, – журналіст

Володимир Зеленський. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Володимир Зеленський на посаді Президента України спричинить справжню громадянську війну в країні.

Таку думку на своїй сторінці у Facebook висловлює львівський журналіст Микола Савельєв. Подаємо його повний допис.

ВЕЛЬМИ був подивований, коли дізнався, що в селах Галичини теж є чимало прихильників кандидата в Гаранти Володимира Зеленського.

ВРАЖАЄ їх основна «ватна» мотивація: «Він казав, що закінчить війну, то і хай закінчує! Казав, що може перед Путіном на коліна за то стати – то й хай стає. То ж не ми будемо принижуватися, правильно? Бо надоїла вже та війна!!!».

ТАК ось, дорогі краяни, НА МОЮ ДУМКУ, обрання Зеленського Президентом – це і є ГАРАНТОВАНА ВІЙНА! Серйозна і на знищення держави.

Не будемо обговорювати відому всім маріонетковість цього персонажа – на цих виборах не в однієї політичної ляльки обличчя зморщене від нестерпного болю, бо вони мають в дупі чужі фінансові пальці. Такі, на жаль, наші реалії. Давайте не акцентувати на його майже неприхованій зневазі до всього українського – це, найвірогідніше, вади виховання і особливості середовища в якому постійно перебуває кандидат Зе. Непристойно згадувати і те, що об’єкт спостереження нічого не розуміється ні у військовій справі, абсолютний нуль у дипломатії та невіглас у політичних реаліях – адже САМЕ за це його й любить ЙОГО виборець! Пам’ятаєте як кричали бандерлоги у мультяшному «Мауглі»: «Он такой же как и мы – только без хвоста!»? Впадає, щоправда, у вічі в значній мірі відсутність самоідентифікації себе як ГРОМАДЯНИНА держави Україна, бо, погодьтесь, треба не мати в душі чогось важливого і святого, щоб в сценках 95-го кварталу висміювати таку вселенську трагедію, як український Голодомор…((

Читайте також: Можливо, Зеленський взагалі «злиється» під Тимошенко

Але ми зараз про ЗЕленського і ВІЙНУ.

Як ви думаєте, чи піде Зеленський на всі ті умови перемир’я, котрі продиктує тоді вже легітимному Президенту Путін? Можливо маленький Зеленський кричатиме на маленького Путіна, як робив це в Мінську Порошенко, відстоюючи інтереси великої України? Можете не відповідати. Я знаю і так. Згодом буде Крим – Росії, автономія для Донбасу, друга державна мова і, припускаю, введення в УКК «судове переслідування бійців добробатів за військові злочини проти мирного населення».

Читайте також: Ющенко розповів, що буде після президентських виборів

Чи сприйме захід України і, нині воюючий за її суверенітет, український схід ТАКІ домовленості і компроміси? Звичайно – НІ. А це, дорогі краяни, ВІЙНА! Справжня, кривава, громадянська і ДУЖЕ НАДОВГО! Путін, врахує усі помилки 2014-го, розіб’є Україну на анклави, і збройно підтримуватиме ЛЕГІТИМНО ОБРАНОГО ПреЗЕдента у боротьбі з бунтівними регіонами! На сторону окупантів і, перепрошую, ЛЕГІТИМНОГО уряду тут же стануть десятки і сотні тисяч тих мешканців наших країв, хто донині сумує за СССР, і тих істот, хто й після тисяч жертв шкодує, що ПУтін не ввів війська саме в їх область! Кажете, таких мало? Хм… Ви справді ТАК думаєте?!

Хто скаже – це просто хворі фантазії, то нехай згадає на хвилину 2014-й і поміркує: а якби тодішній Президент України Янукович не втік в Ростов, а осів, скажімо, а Харкові? І звідти закликав підтримати його усі вірні легітимному (а він тоді був ЛЕГІТИМНИЙ!) Президенту війська, спецслужби, поліцію і НАРОД і Росію? Тоді б, я ПЕРЕКОНАНИЙ – ми мали нині АТО на Львівщині, Тернопільщині та Івано-Франківщині!!!

Читайте також: Українці вважають Порошенка найбільш імовірним переможцем, – соцдослідження

Тому прошу переказати принагідно нашим любителям Зеленського і його незрозумілої команди: обрання Зеленського – це ВІЙНА. Навіть, якщо вони голосували за нього просто «по пріколу»…

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

Loading...