Новини » Київ 20 березня, 2019, 6:20
На Київщині зберігатимуть пестициди

У Київській області був реалізований проект компанії ALFA Smart Agro вартістю в 80 мільйонів.

Про це повідомляє stolychno.

Йдеться про логістичний комплекс, будівництво якого завершилося днями. Компанія вклала в проект більше 80 мільйонів гривень інвестицій. Комплекс розміщений у Білій Церкві. Загальна площа підприємства складає 3300 квадратних метрів. Тут будуть зберігатися засоби захисту рослин ALFA Smart Agro.

Відомо, що комплекс розташований на ділянці поруч з Білоцерківським заводом препаративних форм компанії. На новому об’єкті класу А буде одночасно зберігатися до 4,6 тисячі тонн продукції. Підприємство стане універсальним центром зразкового зберігання засобів та матеріалів для захисту рослин. У його приміщеннях встановлені сучасні кліматичні системи, що підтримують протягом року необхідний температурний режим, а до того й рівень вологи. Навіть взимку температура тримається на позначці 8 градусів тепла, що гарантує збереження якості продукції в процесі зберігання.

Також тут встановлено потужні системи очищення повітря, що працюють в автоматичному режимі, високотехнологічну система пожежної безпеки зі надчуттєвими датчиками. Зона митно-ліцензійного складу дозволить оптимізувати алгоритми закупівлі сировини для виробництва і інші процеси роботи комплексу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-22 15:05 :49