Новини » Політика 20 березня, 2019, 14:40
МВС давно мало б ліквідувати «Національні дружини», – експерт
ZIK
ZIK

Парамілітарні утворення на кшталт «Національного корпусу» традиційно є під протекцією Міністерства внутрішніх справ. Зрозуміло, чому міністр відмежовується, але це утворення давно мало б бути ліквідованим.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK висловив політичний аналітик, кандидат юридичних наук Олександр Москалюк.

Переслідування «Національними дружинами» Президента України – це спроба посилити конфронтацію між Петром Порошенком та Юлією Тимошенко.

«Я щойно був на одному заході, де порушувались питання порушення виборчого законодавства і підкупу виборців. Виходить, що у нас сьогодні є п'ять основних кандидатів: Гриценко, Бойко, Зеленський, Тимошенко і Порошенко. При цьому в інформаційному полі поряд з порушеннями найчастіше фігурують прізвища останніх двох», – заявив експерт.

При цьому, підкреслює він, очевидно, що це інспірується штабами конкурентів. У той же час, наголошує, інші основні кандидати у цьому процесі беруть менш активну участь.

«У моєму розумінні, це загострення конфронтації сьогодні найгірше. Вона відбувається в різних розрізах. У питанні «Нацдружин» можна бачити і силовий аспект. До слова, для мене теж до кінця незрозуміла позиція МВС», – каже Олександр Москалюк.

З його слів, схожі парамілітарні утворення, які давно мали б бути ліквідовані, начебто, перебувають під протекцією саме Міністерства внутрішніх справ.

«З іншого боку, цілком зрозуміло, що міністр відмежовується від цього. Свого часу схоже утворення «Ірґун» було в Ізраїлі. Втім, виконавши свою місію, воно було ліквідоване за рішенням прем'єра Бен-Гуріона, оскільки загроза від його існування була значно суттєвішою, ніж плюси», – розповів політичний аналітик.

Нагадаємо, у суботу, під час передвиборчого мітингу Президента України Петра Порошенка у Полтаві, «Національні дружини» влаштували чергову бійку

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-22 21:57 :10