Новини » Політика 20 березня, 2019, 11:05
Москалькова заявила, що чекає на висновки лікарів щодо стану здоров'я Гриба
ZIK
ZIK

Попри те, що бранець Кремля Павло Гриб особисто не надсилав звернення щодо поганого самопочуття, зараз проводиться додаткове медичне обстеження. І за необхідності, йому буде надана допомога.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK говорила уповноважена з прав людини Росії Тетяна Москалькова.

«Я не відвідувала Павла Гриба, але отримала запит про те, що він себе погано почуває. Тому попросила, щоб по відношенню до нього було проведено додаткове медичне обстеження і за необхідності була надана допомога», – сказала Москалькова.

Вона також зазначила, що особисто від Гриба вона не отримувала жодних звернень. Але обстеження йому таки проведуть.

«Додаткове медичне обстеження вже триває, але у мене немає поки підтвердження, що зір Гриба дуже погіршився. Тому чекаю на висновки лікарів, які для мене є дуже важливими, для того, щоб зрозуміти, яка потрібна допомога людині», – додала вона.

Окрім проблем зі здоров’ям у Павла Гриба, вона також прокоментувала недопуск її у СІЗО до керівника «РИА Новости-Украина» Кирила Вишинського.

«Я раніше подавала запит щодо відвідин до Баранова і Оденцова, коли сюди приїжджала. І тоді не була допущена ні я, ні консул. Адже і тоді мотивація була такою, що Україна визнає їх громадянами України», – прокоментувала Москалькова.

Нагадаємо, український омбудсмен Людмила Денісова заявляла про те, що 20-річний політв‘язень Павло Гриб потребує негайної операції на серці, адже стан його здоров‘я надкритичний.

Вона також звернулася до дипломатичних представників, які знаходяться у Ростові-на-Дону, з проханням вжити усі можливі заходи для здійснення неупередженого та об’єктивного моніторингу дотримання прав і свобод політв’язня. 

До слова, сьогодні касаційний кримінальний суд у складі Верховного суду розпочав розгляд скарги захисту керівника «РИА Новости-Украина» Кирила Вишинського на рішення суду про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Власне, на це судове засідання прибула і російський омбудсмен Тетяна Москалькова.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-24 19:06 :25