Новини » Події 20 березня, 2019, 15:26
Москалькова задоволена рішенням суду у справі Вишинського
Уповноважений із прав людини Російської Федерації Тетяна Москалькова та Кирило Вишинський. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Уповноважений із прав людини Російської Федерації Тетяна Москалькова та Кирило Вишинський. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Уповноважений із прав людини Російської Федерації Тетяна Москалькова задоволена рішенням Касаційного кримінального суду в складі Верховного Суду про передання на розгляд Об’єднаної палати Верховного Суду питання про законність затримання керівника «РИА Новости-Украина» Кирила Вишинського і планує прибути на судове засідання до Києва, якщо дозволить графік.

Про це передає Інтерфакс-Україна.

«Розгляд Об’єднаною колегією завжди піднімає градус об’єктивності і справедливості. Тому мені здається, що сьогоднішній результат – це справді правильний, хороший (результат), що заслуговує позитивної оцінки», – сказала Т. Москалькова в середу, 20 березня, в Києві після засідання суду.

Відповідаючи на запитання про те, чи планує вона приїхати на засідання суду, російський омбудсмен сказала: «Якщо це буде 26 березня (дата попереднього розгляду справи К.Вишинського по суті, – ред.), то у мене на цей час заплановано інше відрядження. Якщо буде інша дата, й у мене буде знято обмеження на в’їзд... якщо у мене буде можливість, то я постараюся бути присутньою, оскільки це дуже важливо».

Раніше в цей день колегія суддів Касаційного кримінального суду в складі Верховного суду передала на розгляд Об’єднаної палаті Касаційного суду в складі Верховного суду клопотання захисту керівника «РИА Новости-Україна» К. Вишинского на незаконність затримання.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-23 15:17 :38