Новини » Львів

ЛМКП «Львівтеплоенерго» призупинило подачу гарячої води до дев’яти будинків

Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго» станом сьогодні на ранок гарячу воду отримують 1099 споживачів підприємства. Тимчасово призупинено гаряче водопостачання до дев’яти будинків. Також призупинено подачу опалення до двох будинків.

У зв’язку із ліквідацією прориву на трубопроводі гарячого водопостачання від ЦТП-7 у Сихівському районі, призупинено подачу гарячої води до будинків на вул. Чукаріна, 22, 24, 26, 28, 30. Також у зв’язку із ліквідацією прориву на транзитному трубопроводі гарячого водопостачання від ЦТП на вул. Хвильового, 56а, призупинено подачу гарячої води до будинків на вул. Хвильового, 56, вул. Миколайчука, 1б, 3, 5.

Подачу гарячої води планують відновити сьогодні, 20 березня, до кінця дня.

Щодо подачі опалення, то тепло отримують 1615 споживачів ЛМКП «Львівтеплоенерго». Призупинено подачу опалення до двох будинків – будинків на вул. Пасічна, 85 і вул. Володимира Великого, 20. Причина призупинення подачі опалення – пориви у внутрішньо будинковій системі опалення. Роботи з ліквідації пориву виконує ЖБК «Пасіки-103» і ЛКП «Вулецьке». Подачу опалення буде відновлено після завершення ремонтних робіт балансоутримувачами будинків.

Loading...