Новини » Київ 20 березня, 2019, 15:54
Кличко перевірив, як тривають роботи на Шулявському шляхопроводі
<nbsp;>

Новий Шулявський шляхопровід, який почали розбирати в ніч з 16 на 17 березня, планують відкрити наприкінці року.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко, який здійснив перевірку, як тривають роботи з реконструкції Шулявського шляхопроводу, інформує офіційний сайт міського голови Києва.

«Днями ми розпочали активну фазу реконструкції Шулявського шляхопроводу. Але, по суті, це буде абсолютно новий шляхопровід. Наше завдання – в кінці цього року відкрити міст і рух транспорту через нього», – повідомив Віталій Кличко.

Він зазначив, що старий фундамент непридатний для нинішніх і майбутніх навантажень, тому Шулявський шляхопровід демонтують повністю. Основні роботи з демонтажу триватимуть до червня, а будівництво нового шляхопроводу розпочнуть у квітні. Усі комунікації під мостом перекладуть, здійснять реконструкцію підземного пішохідного переходу. За проектом будівництва, доведеться знести будівлю цеху №5 заводу «Більшовик», який нині не працює. Це дозволить облаштувати додатковий з’їзд.

Головний інженер генпідрядника Віталій Чеберяк зауважив, що на демонтажних роботах задіяні 116 фахівців та 50 одиниць техніки. Для демонтажу шляхопроводу вперше в Україні застосують унікальну технологію, тож вдасться максимально уникнути перекриття руху автотранспорту проспектом Перемоги.

«Проспект Перемоги перекриватиметься повністю тільки декілька ночей на декілька годин під час монтажу балок прогонової будови. Повного перекриття руху на тривалий період і вдень – не буде», – відзначив Кличко. Проспект частково перекриватимуть в нічні години в липні-серпні, коли буде найменше навантаження на дороги.

Проект реконструкції Шулявського шляхопроводу в Києві передбачає будівництво розв’язки у формі неповного листка конюшини – моста з трьома з’їздами. За оцінками фахівців, після реконструкції пропускна спроможність шляхопроводу збільшиться на 20 відсотків. Довжина нового шляхопроводу становитиме 158 метрів, він матиме шість смуг. Загальна вартість реконструкції – 830,12 млн грн. Тривалість будівництва – 17 місяців.

Як повідомляли раніше, мер Києва Віталій Кличко перевірив готовність робіт з демонтажу Шулявського шляхопроводу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-20 02:03 :06