Новини » Політика 20 березня, 2019, 0:15
«Ісчадія ада», – Кармазін відповів на питання про легалізацію проституції та наркотиків
ZIK
ZIK

Ті люди, які говорять про легалізацію в Україні проституції, зокрема, керівництво деяких правоохоронних органів, це просто бісове кодло.

Про це в ефірі програми «Не Дебати» на телеканалі ZIK заявив політик, народний депутат України II, III, IV, VI скликань Юрій Кармазін.

Політик підкреслив, що він проти того, аби в Україні були легалізовані наркотики і проституція.

«Я категорично проти цього. Скритий період вірусу СНІДу – 6 місяців. А той, хто говорить про легалізацію проституції, зокрема, керівництво деяких правоохоронних органів, це просто бісове кодло. Це по-перше.

А по-друге, усі, хто говорить про зміну статті 51 Конституції України, ті люди, які закликають до одностатевих шлюбів, вони мають знати, що це також злочин. І проти Бога, і проти українського народу»,– наголосив Юрій Кармазін.

Політик також жорстко розкритикував ідею легалізації в Україні наркотиків.

«Уляна Супрун, яка закликає зробити в Україні так, як є в багатьох інших країнах, робить невірно. Я досліджував ці проблеми глибоко. Я знаю, що наркоманія не лікується. Так само, як і ігроманія. Вона сьогодні тільки стимулюється правоохоронними органами. її «кришує» МВС, прокуратура та СБУ»,– переконаний Юрій Кармазін.

Нагадаємо, колишній народний депутат Кармазін заявив, що сьогодні знищують завод, який єдиний в Україні може випускати гелікоптери.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-22 11:57 :01