Гриценко і Бойко вже втратили шанси потрапити у другий тур виборів, – політтехнолог

ZIK

Сьогодні вже справді немає ресурсу, за допомогою якого Анатолій Гриценко чи Юрій Бойко могли б потрапити до другого туру. У Бойка значну частину рейтингу відбирають Вілкул і Зеленський. Натомість Гриценко надто пізно почав працювати на свій рейтинг.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політтехнолог Олексій Голобуцький.

Він висловив переконання, що сьогодні лише у трьох кандидатів – Юлії Тимошенко, Петра Порошенка і Володимира Зеленського – є шанси потрапити у другий тур виборів.

«Я не бачу ресурсу, за рахунок якого у другий тур могли б вийти Юрій Бойко чи Анатолій Гриценко. На Бойка знизу дуже сильно тисне Олександр Вілкул, а згори – Зеленський. Як він може туди протиснутись, я просто не уявляю», – заявив фахівець.

Натомість у випадку Анатолія Гриценка він висловив переконання, що екс-міністру оборони до своїх нинішніх дій варто було вдаватися значно раніше, коли значна частина виборців ще визначалась.

«Півтора-два місяці тому була значна частка виборців, яким не подобалися Тимошенко і Порошенко, як старі політики, а Зеленський, як, наприклад, занадто «ватний» кандидат. Якщо б тоді Гриценко об'єднався з Садовим та ще кимось, це б вже якось виглядало», – переконаний Олексій Голобуцький.

Крім того, заявив він, Анатолію Гриценко ще й банально не вистачає грошей для того, аби пройти до другого туру президентських виборів.

«Якщо б у нього, наприклад, не було ні копійки, але він зранку і до вечора танцював би і співав на телеканалі «1+1», він, можливо, був би лідером рейтингу. Грубо кажучи, інші кандидати витрачають 10 мільйонів на той ресурс, який Зеленському вклав Коломойський», – заявив політтехнолог.

Нагадаємо, раніше заступник директора соціологічної групи «Рейтинг» Любомир Мисів заявив, що, ймовірно, голоси виборців Садового і Добродомова підуть на користь Гриценка. На його думку, також можливо, що за цього кандидата проголосують ті, хто має опозиційну точку зору і ще не визначився.

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

Loading...