Новини » Політика 20 березня, 2019, 13:57
Говорити про роботу і робити її – це дві різні речі, – Гройсман
ZIK
ZIK

Сьогодні сорок три відсотків української продукції є на ринках Європейського союзу. Україна має зону вільної торгівлі з Канадою, Ізраїлем, Туреччиною. У цьому контексті прем’єр-міністр наголосив, що він та уряд звикли роботи роботу, а не вести балачки.

Про це йшлося під час засідання Кабміну України, яке транслював телеканал ZIK.

«Ви питаєте, де я візьму гроші на підвищення заробітних плат? На відміну від вас, уряду, який проводить політику сировинної колонізації, ми пропонуємо політику індустріалізації, відновлення економіки, збільшення зарплат, нові робочі місця», – каже Олег Ляшко.

Необхідно припинити торгувати землею, зерном, людьми, металоломом, зазначає лідер радикалів.

«Треба припинити купувати імпортні вагони, а будувати свої зі своєї сталі. Продавати не 40 тонн зерна, а продукцію – борошно, макарони, хліб. У такий спосіб ми заробимо більше і не треба буде позичати гроші. Це наш рецепт», – говорить Олег Ляшко.

Утім, прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що це не «рецепт» стратегії, а «плагіат», адже уряд вже рухається в цьому напрямку.

«Українська залізниця будує вагони з української сталі. Ми лише минулого тижня в Харкові підписали новий контракт з «Турбоатомом» і «Гідроенерго» на мільярд двісті шістдесят вісім мільйонів. Ця програма на чотири роки, від 2017-го до 2020-го», – наголошує прем’єр-міністр.

Також Володимир Гройсман зазначає: відбувається прогрес в економіці і вдається відкрити нові ринки збуту.

«Сьогодні сорок три відсотків української продукції на ринках ЄС. Маємо зону вільної торгівлі з Канадою, Ізраїлем, Туреччиною. Тобто є таке прислів’я: «Говорити про роботу і робити роботу – це дві різні речі». Я звик робити роботу, а потім про неї говорити, а не навпаки», – додає прем’єр-міністр.

Нагадаємо, сьогодні на засіданні Кабінету міністрів з’явився народний депутат Олег Ляшко разом із членами «Радикальної партії». Він критикував дії уряду, звинувачуючи його у балагані в країні, і вимагаючи звільнення голови правління НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва.


* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 07:09 :16