live

«Гостювання» Ляшка в Кабміні: нардеп заявив, що радикали – на межі втрати спонсора

ZIK

Станом на сьогодні Олег Ляшко не проходить п'ятивідсотковий бар’єр і стоїть на межі того, що може втратити фінансування партії, а його спонсори переорієнтуються на більш новітні та популярні політичні проекти. Тому політичне шоу на засіданні уряду мало на меті лише підняти рейтинг політика.

Таку думку висловив народний депутат України Геннадій Ткачук в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Депутат зауважив, що на сьогоднішньому засіданні Кабінету Міністрів не всі рішення були проведені, оскільки увірвався Олег Ляшко зі своєю командою і почав зривати засідання уряду.

«Команда Ляшка просто увірвалася зі скандалом на засідання уряду, незважаючи на те, що абсолютно всім депутатам дозволено бути присутніми на засіданні. Тому це було просто політичне шоу, оскільки всі усвідомлюють, що станом на сьогодні Олег Ляшко не проходить п'ятивідсотковий бар’єр і стоїть на межі того, що може втратити фінансування партії, а його спонсори переорієнтуватися на більш новітні та популярні політичні проекти», – підкреслив Ткачук.

Депутат підтвердив, що Олег Ляшко абсолютно спокійно спілкується з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом у кулуарах Верховної Ради та поза телекамерами.

«Ляшко робить усе можливе, що привернути до себе увагу і стати народним рятівником, хоча його статки і майно демонструють, що він далекий від народу. Він також намагається перейняти на себе маску російського політика Жириновського, і частково йому це навіть вдається. Але я впевнений, що він прийде до фінішу президентської кампанії приблизно на 6-7 місці», – прогнозує народний депутат.

Він наголосив, що всі звинувачення, які сьогодні Ляшко адресував до уряду і персонально до Прем’єр-міністра, не відповідають дійсності.

«Прем’єр Гройсман не встановлює зарплату Коболєву, це робить Наглядова рада. І саме за принцип роботи в державних компаніях Наглядової ради голосував і Ляшко зі своїми депутатами. До того ж, саме прем’єр першим підняв питання про те, що з Андрієм Коболєвим не буде продовжено контракт на тих умовах, які були раніше.

І тільки після того, як голова Наглядової ради написав листа Володимиру Гройсману про те, що в чотири рази зменшується заробітна плата Коболєва, що він буде звітувати щоквартально перед урядом, що бере на себе зобов’язання збільшити видобуток українського газу і головне – що ніяких бонусів і преміальних не буде прописано в його контракті, співпрацю із посадовцем продовжили», – пояснив Геннадій Ткачук.

Нагадаємо, сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів з’явився народний депутат Олег Ляшко разом із членами «Радикальної партії». Він критикував дії уряду, звинувачуючи його у балагані в країні і вимагаючи звільнення голови правління НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва.Loading...
Loading...
Loading...