Новини » Політика 20 березня, 2019, 11:29
Геращенко розповіла про ситуацію на Донбасі і зачепила «полковника у лакованих штиблетах»

Ірина Геращенко розкритикувала претендентів на президентський пост, які «у київських ресторанах» в теорії дискутують щодо відновлення Донбасу, проте за п'ять років жодного разу там так і не побували.

Про це перший заступник голови ВРУ, Уповноважений Президента України з мирного врегулювання конфлікту у Донецькій та Луганській областях заявила під час ранкового засідання Верховної Ради України, яке транслює телеканал ZIK.

Ірина Геращенко зауважила, що як Уповноважений Президента України з мирного врегулювання конфлікту на Донбасі впродовж останніх п’яти років 81 раз побувала на звільненій від окупантів території. Вона розповіла про останню поїздку, яка відбулася цього понеділка. Ірина Геращенко зауважила, що звільнені міста та села нині повертаються до життя, а люди, які свого часу втекли від російських «Градів» у РФ, нині повертаються в Україну. Геращенко наголосила, що це – важливий сигнал.

«Я з цікавістю спостерігаю за кандидатами у президенти, які у київських ресторанах або зручних офісах теоретизують, як вони будуть відновлювати Донбас, притім жодного разу за п’ять років не доїхавши туди. Мені цікаво чути ці дискусії деяких полковників у лакованих штиблетах, які вважають, що це СБУ включила перший рівень небезпеки у Маріуполі, навіть не здогадуючись, що цей перший рівень небезпеки включили ФСБ і російські війська», – заявила Ірина Геращенко.

Геращенко нагадала про план відновлення Донбасу, запропонований Порошенком. У ньому ідеться про політико-дипломатичний спосіб врегулювання конфлікту та зміцнення української армії. Ірина Геращенко запевнила, що Донбас «ми не покинемо», на відміну від тих, хто туди не приїжджає та «балаболить» у залі, як в теорії повертатиме ці території.

Нагадаємо, Ірина Геращенко заявила, що в Україні мир має бути повернутий тільки через перемогу, через посилення українського війська і через повернення Донецька та Луганська. 

Читайте більше новин: про кандидатів у президенти 2019

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-26 14:42 :14