Новини » Суспільство 20 березня, 2019, 16:53
Чотири мобільні госпіталі у зоні ООС отримали гуманітарну допомогу на понад 500 тис. грн
Фото: facebook.com/pressjfo.news
Фото: facebook.com/pressjfo.news

Командувач Об’єднаних сил Сергій Наєв у рамках гуманітарної ініціативи «Допомога Схід» передав до чотирьох військових мобільних госпіталів у районі проведення Операції об’єднаних сил гуманітарну допомогу медичного призначення на суму понад 500 тисяч гривень.

Про це повідомляє прес-служба штабу ООС.

 

Військові мобільні госпіталі сьогодні отримали ортези – ортопедичні пристрої, які використовуються у травматології для відновлення порушеної функції суглобів, кісток та хребта, радіологічний апарат, медичний одяг, терапевтичне взуття, а також хірургічні маски та рукавиці.

У штабі ООС також зазначили, що від початку проведення операції Об’єднаних сил для медичних та геріатричних закладів, будинків інвалідів Донецької та Луганської областей військові передали гуманітарну допомогу медичного призначення на загальну суму понад 5,3 млн гривень.

Найближчим часом гуманітарна допомога на загальну суму понад 600 тисяч гривень буде передаватися до Луганської клінічної лікарні та Нижнянського психоневрологічного інтернату повідомляють в штабі ООС.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-26 15:15 :23