live
Новини » Політика

Блогер: Головне завдання Росії на сьогодні – легалізувати анексію Криму

ZIK

Зрозуміло, що Петро Порошенко не зможе повернути Крим наступного дня після виборів, і не треба перекручувати його слова. Але йдеться про чіткий напрям, якого він буде дотримуватися, на відміну від опонентів, які «готові встати на коліна» чи «домовлятися на будь-яких умовах».

Про це в ефірі проекту «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK говорив блогер Андрій Полтава.

«Заяву Порошенка щодо повернення Криму треба сприймати як чітке гасло та месидж для всього цивілізованого світу, в тому числі й нецивілізованої Росії, що не буде жодних поступок з Кримом. Бо Крим – це Україна, і будуть створені всі умови для того, щоб його повернути», – сказав Полтава.

Він наголосив, що повернення не відбудеться одразу наступного дня після обрання Порошенка. Адже таким чином він засвідчив чіткий напрям, за яким він працюватиме у наступній каденції.

«Не треба перекручувати слова Порошенка, бо йдеться про чіткий напрям. Якщо проаналізувати програми кандидатів у президенти, тих, хто потрапляє у трійку лідерів, то тільки в Порошенка є чітко зазначено про вступ до НАТО, ЄС і про поверненню Криму», – зазначив він.

За його словами, в інших кандидатів, зокрема Тимошенко й Зеленського є домовленості про «встати на коліна», «зустрітися десь на середині», «домовлятися на будь-яких умовах». А якщо конкретно говорити про Тимошенко, то вже давно відомо, що в неї добрі стосунки з Путіним.

«Саме тому, я вважаю, якщо оберуть поміж інших кандидатів, то не буде проблемою «злити» Україну разом із Кримом. Бо зараз головним завданням для Росії є «легалізувати» Крим і нарешті зробити його офіційно російським, щоб Україна відмовилась, і тоді з РФ знімуть санкції, і в них не буде тих проблем, які є зараз», – прокоментував Полтава.

Також він зазначив, що не може погодитися з тим, що Порошенко «гарний» кандидат для Путіна.

«Я багато спілкуюся з росіянами і бачу їх рівень життя. За останні п’ять років пересічні росіяни стали жити набагато гірше, не кажучи вже про бізнес і втрати. Навіть одне з авторитетних видань опублікувало цифри, і там йдеться про 150 мільярдів доларів втрат. Тому я не знаю, як Порошенко може сприяти Путіну», – наголосив блогер.

Нагадаємо, згідно зі спільним дослідженням Центру соціальних і маркетингових досліджень «Социс» та Інституту стратегічних досліджень та прогнозів «Янус», українці вважають Петра Порошенка найбільш імовірним переможцем майбутніх виборів.

Такої ж думки і дисидент, член ініціативної групи «Першого грудня» Йосиф Зісельс, який заявив про те, що в 2010 році, коли всі були розчаровані в Ющенку, не хотіли його бачити і чути, люди проголосували за Януковича. Сьогодні є певна аналогія – через розчарування та негатив проти влади ми здатні знову обрати будь-кого, тільки б не Порошенка. А цього тільки й чекають українські олігархи та російський президент.

Читайте бльше новин: про вибори ПрезидентаLoading...
Loading...
Loading...