live
Новини » Спорт

Артем Кравець: Рівень гри збірної в Лізі націй, дає привід для оптимізму

Форвард турецького «Кайсеріспору» й національної збірної України Артем Кравець вірить, що «синьо-жовтим» взяти очки у чемпіонів Європи / ffu.ua

Нападник турецького «Кайсеріспору» й національної збірної України з футболу Артем Кравець вірить, що «синьо-жовтим» до снаги вдало виступити на полі португальської команди.

– Артеме, про останній матч у складі збірної України в тебе не найкращі спогади?

– Так. У поєдинку з італійцями я зіграв лише 15 хвилин. Можливо, тоді я був не в найкращій формі, до того ж дуже хотів себе проявити. Одне до одного – і, як підсумок, пошкодження.

– Але після травми бомбардирські справи в тебе пішли на лад. Ти забив за клуб уже шість м’ячів...

– Можливо, це пов’язано зі зміною тренера. Довіри з боку нового наставника набагато більше, тому намагаюся його не підводити.

– Ти чекав на запрошення до збірної?

– Будь-який футболіст мріє грати за свою національну команду. Для мене це дуже важливо й почесно. Буду робити все, щоб і надалі бути затребуваним у головній команді країни.

– Чому перше тренування у збірній було для тебе не настільки активним?

– Напередодні я відіграв повний матч за свій клуб, тому на цьому занятті працював у полегшеному режимі, але далі все піде, як зазвичай, із повною викладкою.

– Початок відбірного турніру – і відразу в суперниках чемпіон Європи…

– Нічого не вдієш, такий жереб. Буде складно, але ми плануємо брати очки в Лісабоні, оскільки кожен бал буде на вагу золота. Збірна України дуже хоче потрапити до фінальної стадії турніру.

– До збірної Португалії повертається Кріштіану Роналду...

– Для кожного футболіста цей виконавець – приклад професійного ставлення до своїх обов’язків. Одним словом – кращий гравець у світі.

– Перемогти на виїзді таку команду можливо?

– Чому б і ні? Я б не сказав, що португальці непереможні. Той футбол, який збірна України демонструвала в Лізі націй, дає привід для оптимізму.

 Loading...
Loading...
Loading...