Новини » Політика 20 березня, 2019, 15:04
Аналітик зазначив, що підтримка Тарути може нічого не додати Тимошенко
ZIK
ZIK

Політики помиляються, кажучи, що коли один з кандидатів знімає свою кандидатуру на користь іншого, автоматично повинні перейти і голоси виборців. Ми ж не живемо у феодальні часи, коли разом з підтримкою від одного кандидата іншому переходять і залежні від нього люди.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK наголосив політичний аналітик, кандидат юридичних наук Олександр Москалюк.

Він підкреслив, що попри низькі електоральні рейтинги Сергія Тарути, який нещодавно підтримав на виборах Юлію Тимошенко, у нього доволі високий рівень впізнаваності.

«Якщо до Тимошенко будуть приєднуватися люди впізнавані, то це буде певним позитивом для неї і дозволить втримуватись в межах інформаційного поля, що має надзвичайно велике значення в останні дні виборчої кампанії», – переконаний фахівець.

Він назвав такий крок з боку Сергія Тарути «правильним» та висловив думку, що це могло бути реакцією на дії Президента, на користь якого зняв свою кандидатуру Сергій Кривонос.

«Я б ставив питання саме у цьому розрізі. Попри всі мінуси Юлії Тимошенко, необхідно віддати їй належне, адже вона вміє підбирати такі кроки, які пізніше для неї обертаються в тому числі і позитивними електоральними речами, що пов'язані з підвищенням рейтингу», – зазначив Олександр Москалюк.

Втім, він зауважив, що політики помиляються, кажучи, що коли один з кандидатів знімає свою кандидатуру на користь іншого, автоматично повинні перейти і голоси виборців.

«Нічого схожого. Ми ж не живемо у феодальні часи, коли хтось знімається на користь іншого, а залежні від нього люди теж повинні перейти у власність. Та сам факт обговорюється достатньо активно», – підкреслив політичний аналітик.

Нагадаємо, згідно з даними руху «Чесно» перед тим, як заявити про свою підтримку Юлії Тимошенко, Сергій Тарута витратив на власну політичну рекламу понад 150 мільйонів гривень.

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-22 20:59 :31