Новини » Політика 19 березня, 2019, 14:04
Зеленському буде складно довести свого виборця до дільниць, – експерт
ZIK
ZIK

Як правило, Володимира Зеленського підтримують молоді люди. Утім, це дуже ненадійний електорат. Адже частина молоді, навчаючись в університеті, не прописана у гуртожитках. А тому і не зможе проголосувати відповідно до місця проживання.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» заявив аналітик Комітету виборців України Денис Рибачок.

«Соціологія – це, звісно ж, добре. Вона показує певні тенденції по країні. Та існує ймовірність, що до початку виборів ще щось зміниться. Так як, наприклад, ніхто не очікував скандалу довкола «Укроборонпрому». Хоч і на рейтинги він, здається, не сильно вплинув», – говорить Денис Рибачок.

Головна проблема для Володимира Зеленського, на думку аналітика, полягає у тому, що йому треба буде привести своїх виборів до дільниці.

«Як правило, за Володимира Зеленського голосують молоді люди. Серед них – він на першому місці. Водночас, молодь переважно на вибори не ходить. Я не впевнений, що він зможе змобілізувати їх і переконати у протилежному», – зізнається Денис Рибачок.

Він звертає увагу на те, що у молоді під час голосування можуть виникнути навіть технічні проблеми.

«Молодь, яка навчається в університетах, проживає у гуртожитках, часто може не бути там зареєстрованою. Це означає, що для того, аби проголосувати, треба буде їхати додому», – зазначає Денис Рибачок.

Але не усі знають про процедуру зміни місця голосування без зміни виборчої адреси, переконаний аналітик.

«Тобто молодь – ненадійний електорат. Вона ніби і підтримує Володимира Зеленського, та чи зможе він довести їх до дільниць – велике запитання», – додає Денис Рибачок.

Нагадаємо, народний депутат України Сергій Лещенко розповів, чим допомагає Володимиру Зеленському.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 23:11 :04