live

Якщо не з нами, то проти нас, – нардеп Береза пропонує змінювати принцип виборів

ZIK

В Україні потрібно відходити від принципів виборчої риторики. Кандидати мають розповідати виборцям, чим саме вони кращі.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Борислав Береза.

Пан Береза про загрозу з боку Путіна сказав, що Росія є загрозою для України, і Путін бажає розколоти країну, але це – не головна загроза.

«У нас в країні є багато інших проблем. Якби в країні було все гаразд, якщо б боролися з корупцією, знищили соціальну нерівність, вирішили економічні питання, то ніякий Путін нам би не загрожував», – зазначив політик.

Однак, за його словами, передвиборча кампанія Президента будується на тому, що Путін є головною загрозою України, і складається враження, що він єдиний проукраїнський кандидат, а всі інші – пропутінські. На його думку, це політична технологія.

«Я зараз чую: якщо не Порошенко, тоді Путін. У нас якщо ти не з нами, то ти проти нас. Це якийсь радянський, комісарський принцип. Ми повинні відходити від цього. Я дивився, як проходять вибори у США та Франції. Там ніхто не казав, якщо не оберуть Макрона, то Франції буде кінець», – наголосив Береза.

Зокрема народний обранець зауважив, що в наших політиків дивовижна риторика. Всі кандидати в президенти кажуть, які всі інші кандидати бридкі і погані, тільки вони одні хороші. Пан Береза дивується, чому вони не розповідають, чим саме вони кращі.

«Розповідайте про свої досягнення, конкуруйте якимись здобутками в сфері економіки, політики. Я ніколи не бачив, щоб якась велика компанія казала, що продукти інших компаній погані, тільки їхні добрі. Люди таке не купують. Люди купують, коли їм аргументують свою кращість. А в нас всі один одного поливають брудом», – прокоментував гість програми.

Нагадаємо, що згідно з результатами опитування міжнародної компанії Greenberg Quinlan Rosner та української InfoSapiens чинний президент Петро Порошенко переміг би у другому турі виборів Юлію Тимошенко.Loading...
Loading...
Loading...