Новини » Політика 19 березня, 2019, 17:03
Вибори на Донеччині під загрозою
<nbsp;>

У селищі Зайцеве, що розділене навпіл між Україною та бойовиками, голова виборчої окружної комісії від кандидата Юрія Бойка зриває виборчий процес.

Про це повідомив голова Військово-цивільної адміністрації Зайцевого (Донеччина) Володимир Весьолкін.

Із його слів, днями голова ОВК від кандидата Бойка привезла печатку, ключі від окружної дільниці, віддала черговому і сказала, що працювати не буде. ЇЇ досі не звільнили. А у штабі кандидата навіть не поспішають вирішити це питання.

«Я не розумію позицію у штабі Бойка. Це друга вже така голова комісії. Вони вже раз міняли. Не розумію, що там відбувається. Бойко є уродженцем окупованого зараз міста Горлівки. Ми самі горлівчани всі. Не розумієм чому він або навмисно, або у них там якийсь негаразд у штабі. Це їх квота – голова комісії окружної. І вже друга підряд голова – і проблеми», – зазначив Весьолкін.

Як проходитимуть вибори та як голосуватимуть у прифронтовій зоні Донеччини – дивіться вже 28 березня о 23:00 у програмі «Стежками війни». Наші журналісти побували на передовій у бійців, а також на власні очі побачили як неподалік лінії розмежування облаштовують дільниці.

<nbsp;>

Читайте також: Клімкін: Щоб вивести Мінські угоди з «коми», Росія повинна піти з Донбасу

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-20 01:26 :37