Новини » Політика 19 березня, 2019, 20:35
Рейтинги це маніпуляція, а вибори – велика інтрига, – нардеп Іллєнко про президентську кампанію
ZIK
ZIK

Дуже важливо, щоб президентські вибори пройшли максимально чесно й прозоро, бо якщо поставити під сумнів їх легітимність – це занурить країну в хаос.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Андрій Іллєнко.

Пан Іллєнко сказав, що скептично ставиться до будь-яких рейтингів. За його словами, було безліч ситуацій, коли рейтинги показували одну картину, а потім реальність була зовсім інша. І тільки 31 березня буде видно, хто ввійде до другого туру.

«Нам кажуть, що є три прізвища, і між ними треба вибирати, інших не існує. Я вважаю, що це маніпуляція, і насправді ми будемо мати ще доволі велику інтригу. І ці два тижні за насиченістю подій будуть такі самі, а може і більш насичені, ніж попередні два з половиною місяці цієї кампанії», – зазначив політик.

Крім цього, народний обранець наголошує на тому, що дуже важливо, щоб ці вибори пройшли максимально чесно й прозоро. На його думку, поставити під сумнів легітимність цих виборів – це означає занурити країну в хаос. А найголовніша загроза легітимності, коли буде спроба зманіпулювати вибором людей.

«Я вважаю, що нам треба думати про те, щоб ці вибори відбулися максимально чесно, тому що від того, наскільки легітимними буде проведення цих виборів, залежить безпека держави», – наголосив Іллєнко.

Нагадаємо, що згідно з результати опитування міжнародної компанії Greenberg Quinlan Rosner та української InfoSapiens чинний Президент Петро Порошенко переміг би у другому турі виборів Юлію Тимошенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-20 01:14 :52