Новини » Політика 19 березня, 2019, 10:37
Увага! ZIK не займається SMS-розсилкою з агітацією кандидатів у Президенти
<nbsp;>

З початку минулого тижня глядачі телеканалу ZIK, а також читачі новинного порталу ZIK.UA переважно зі Львова та Львівської області масово звертаються на гарячу лінію медіахолдингу з проханням відключити їх від нав’язливої SMS-розсилки.

Наші глядачі та читачі звертають нашу увагу на те, що регулярно, подеколи кілька разів на день, отримують текстові повідомлення новинного характеру від абонента Uspih2019. У подібних SMS йдеться про успіхи одного з кандидатів у вигляді цитування, а також присутні активні гіперпосилання на відповідні матеріали, опубліковані на сайті ZIK.UA. Оператори нашої гарячої лінії і далі продовжують отримувати скарги подібного змісту.

<nbsp;>
<nbsp;>
<nbsp;>

ZIK офіційно заявляє, що не займається і ніколи не займався SMS-розсилкою власних матеріалів. Ми залишаємося рівновіддаленими від усіх учасників виборчого процесу і вимагаємо припинити SMS-розсилку, зміст якої може розцінюватися як агітація. Подібні повідомлення вводять в оману наших глядачів/читачів та завдають шкоди нашій репутації як незалежного ЗМІ.

Крім того, ZIK звертатиметься до правоохоронних органів з метою встановлення невідомих осіб/організацій, які систематично використовують наші публікації з метою агітації, та притягнення їх до відповідальності.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 20:22 :37