Новини » Світ 19 березня, 2019, 10:01
У США представники Гуайдо захопили дипбудівлі Венесуели
Хуан Гуайдо. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Хуан Гуайдо. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Захоплення дипломатичних будівель представниками Хуана Гуайдо відбулося за підтримки влади США. В уряді Ніколаса Мадуро тим часом вимагають зупинити «насильницьку окупацію».

Про це повідомляє DW.

Представники тимчасового президента Венесуели Хуана Гуайдо захопили у понеділок, 18 березня, приміщення дипломатичних місій країни на території Сполучених Штатів Америки. Так, представники венесуельської опозиції взяли під контроль приміщення консульства країни у Нью-Йорку та два дипломатичних приміщення у Вашингтоні, включаючи офіс військового аташе.

Як повідомив посол Гуайдо у США Карлос Веккьо, у наступні кілька днів вони збираються взяти під контроль й інші будівлі, що належать дипломатичним місіям Венесуели. За його словами, ці дії спрямовані на те, щоб «захистити майно венесуельців» у США.

Державний департамент США схвалив дії представників Гуайдо, заявивши, що «із задоволенням підтримав запити» щодо зміни підпорядкування дипмісій Венесуели. Натомість у міністерстві закордонних справ Венесуели, контрольованому лідером країни Ніколасом Мадуро, закликали США «вжити необхідних кроків для негайного зупинення насильницької окупації».

Карлос Веккьо повідомив, що 12 з 55 працівників дипмісій Венесуели у США вирішили залишитися у цій країні, підтримавши Хуана Гуайдо.

Нагадаємо, у конгрес США внесли законопроект про протидію впливу Росії в Венесуелі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-24 07:14 :22