Новини » Київ 19 березня, 2019, 17:11
У Києві виступить світова зірка оперної сцени
<nbsp;>

26 березня 2019 року в Жовтневому Палаці відбудеться концерт оперного співака світового рівня, Народного артиста України Анатолія Кочерги. Будучи солістом Київського оперного театру, він став наймолодшим в історії Народним артистом СРСР.

Напередодні концерту прес-служба МЦКМ Жовтневого Палацу пропонує добірку цікавих фактів про творчість артиста.

 1. «Відомий бас слов’янського походження» стажувався в італійському театрі «Ла Скала» два сезони. Його наставником по вокалу була знаменита солістка, сопрано Маргарита Карозіо.
   
 2. Міжнародна кар’єра Анатолія Кочерги стартувала в кінці 80-х у Віденській державній опері. У різні роки він працював за контрактами в італійському театрі «Ла Скала», лондонському «Ковент-Гарден», аргентинському театрі «Колон» і в американській «Метрополітен-опера».
   
 3. Анатолій Кочерга отримав дві американські премії «Греммі» за виконання партій «Бориса Годунова» і «Пісень і танців смерті» Модеста Мусоргського. Варто відзначити, що артист заспівав Бориса Годунова понад 400 разів. У різних постановках, в різний час – в Мадриді, Берліні, Валенсії, Венеції, Парижі та в Буенос-Айресі.
   
 4. До речі, на сцені МЦКМ артист порадує фанатів «Куплетами Мефістофеля» Шарля Гуно та іншими аріями з опер. Прозвучать романси і пісні як українських, так і зарубіжних композиторів. Володар рідкісного голосу «баса» завжди прагнув знати якнайбільше про свого персонажа, щоб правдиво передати те, про що говорить його устами виконавець. Артист ніколи не слухав чужі записи, адже впевнений, що має бути своє ставлення до того, що робиш.
   
 5. Українські глядачі матимуть можливість побачити і почути артиста 26 березня 2019 року на концерті «Симфонія Романсу» в МЦКМ Жовтневому Палаці у супроводі Народного оркестру народних інструментів під керівництвом заслуженого працівника культури України Вікторії Васильєвої.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 09:47 :40