Новини » Політика 19 березня, 2019, 14:53
Тимошенко відтерміновує повернення мільйонів Лазаренка в Україну, – депутат
ZIK
ZIK

Українська правоохоронна система робила все для того, щоб якнайшвидше повернути гроші вкрадені Павлом Лазаренком в Україну, аби залучити їх на потреби української армії, допомогу пенсіонерам та малозабезпеченим. Але протягом останніх місяців юристи і лобісти Юлії Тимошенко зробили все для того, щоб зірвати мирову угоду Лазаренка з американським правосуддям.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK говорив голова фракції БПП Артур Герасимов.

«Немає потреби витягати з Лазаренка компромат на Тимошенко. Бо левова частина корупційних коштів, які арештовані американським правосуддям і заморожені, це хабарі, які платила Тимошенко Лазаренку у результаті спільної корупційної бізнес діяльності Юлії Володимирівни та Павла Івановича», – сказав Герасимов.

Він зазначив, що третину всіх арештованих американськими правоохоронцями коштів було отримано якраз від компанії, яка належала Тимошенко.

«86 мільйонів доларів було отримано від компанії «Сомалі Інтерпрайзес», якою на той час якраз володіла Юлія Тимошенко разом зі своїм чоловіком. А це вже більше, ніж третина всіх арештованих американськими правоохоронцями коштів», – наголосив він.

За його словами, українська правоохоронна система робила все для того, щоб якнайшвидше повернути ці кошти в Україну. Але протягом останніх місяців юристи і лобісти Юлії Тимошенко зробили все для того, щоб зірвати мирову угоду Лазаренка з американським правосуддям і затримати та відтермінувати повернення мільйонів доларів в Україну.

Читайте також: У мережу злили «дружню» розмову Тимошенко та Коломойського: аудіо

«Гроші можна було б використати на потреби української армії, допомогу пенсіонерам та малозабезпеченим. Натомість, ми знову бачимо подвійні стандарти, бо на публіку в телеефірах Юлія Тимошенко нібито турбується про малозабезпечених. А насправді, наприклад, від влади вимагає скасувати індексацію і підвищення пенсій, не виплачувати чи відтермінувати  виплату субсидій та повернення вкрадених коштів. І все це веде до однієї простої речі – до різкого зростання недовіри українців до цієї кандидатки в президенти. Люди їй просто не вірять і ми це бачимо в усіх регіонах України», – зазначив він.

Нагадаємо, ще у 2016 році американська прокурор у справі екс-прем’єра Павла Лазаренка Марта Берш виявила факти, що компанії, пов’язані з Юлією Тимошенко, переказували кошти, які опинились на банківських рахунках Лазаренка.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-24 19:09 :48