Новини » Політика 19 березня, 2019, 19:20
Те, що ми не знаємо, хто переможе на виборах, доводить, що Україна – не Росія, – Солонтай
ZIK
ZIK

Соціологи показали, що українці за два тижні до виборів реально не знають, хто стане президентом. Таким чином вони довели, що Україна – не Росія.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політик Олександр Солонтай.

Коментуючи рейтинги кандидатів у президенти, Солонтай зазначив, що соціологи дають лише приблизну картину реальних уподобань українців. За його словами, в Україні вже були такі випадки, коли з певними кандидатами соціологічні компанії прощалися, бо вони натягували рейтинг якомусь конкретному політику.

«Але соціологи дають нам елементарні орієнтири. Це не означає, що ми маємо вірити їм на всі 100%, бо вони самі говорять про похибку. Вони лише чітко показують тенденції», – зауважив гість програми.

Солонтай додав, що завдяки соціологічним опитуванням сьогодні в Україні визначена десятка лідерів на пост президента. А всі інші кандидати, як показують соцопитування, не мають шансів потрапити до другого туру виборів.

«Також соціологи довели, що Україна – не Росія. Вони показали, що українці за два тижні до виборів реально не знають хто стане президентом. Це говорить про те, що це реальні вибори, де голос кожного має значення. Як прийдемо – так і проголосуємо», – підкреслив Олександр Солонтай.

Нагадаємо, за даними соціологічної групи «Рейтинг», якщо б президентські вибори в Україні відбувалися наприкінці лютого, найбільші шанси вийти в другий тур мали б Володимир Зеленський, Петро Порошенко та Юлія Тимошенко.

На думку політтехнолога Бориса Тизенгаузена, Тимошенко «швидко згоріла», а Зеленський не може розвіртуалитись.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-20 11:49 :26