Новини » Суспільство

Субсидії «живими» грішми: експерт обґрунтував, чому пільги – це зло

ZIK

Якщо є можливість допомогти людям, їм потрібно дати гроші, і вже самі громадяни вирішуватимуть, що їм робити із цими коштами, оскільки будь-які пільги – це зло та постійні крадіжки.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Кирило Сазонов.

Експерт, коментуючи наслідки монетизації субсидій, зауважив, що все, що дають українцям, окрім грошей, є обманом.

«Усі пільги – це обман, із пільгами ти відчуваєш себе людиною другого сорту… А друге – це постійні крадіжки. Ніхто не може порахувати точну кількість пільговиків, кількість пенсіонерів», – зазначив він.

На його думку, якщо є можливість допомогти людям, їм потрібно дати гроші, і вже самі громадяни вирішуватимуть, що їм робити із цими коштами.

«Пільги – це зло, гроші – це добре», – акцентував політолог.

Експерт зауважив, що кошти на монетизацію субсидій, а йдеться про 60 млрд грн на рік, закладені у бюджеті, тож інфляції не буде. Він переконаний, що виплата субсидій «живими» коштами змусить українців економити енергоресурси.

Кирило Сазонов додав, що в Україні слід провести верифікацію отримувачів субсидій для того, щоб допомогу від держави за рахунок платників податків не отримували ті, хто не хоче працювати або ж має приховані прибутки.

Нагадаємо, 27 грудня 2018 Кабмін затвердив механізм монетизації субсидій. З 1 січня 2019 року субсидії на оплату комунальних послуг надаються населенню України у грошовій формі.

КМУ зменшив із двох до одного місяця максимальний термін простроченої заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг для призначення субсидій.

Як повідомляли, субсидіанти, які не є пенсіонерами, зможуть отримати субсидії в грошовій формі в «Ощадбанку» з 12 березня.

Loading...