Новини » Світ 19 березня, 2019, 15:23
Шкіль: Одночасні візит французьких політиків у Крим та акція «жовтих жилетів» – не збіг

Зовсім не дивує, що обидві партії, які прямо чи опосередковано підтримують протести «жовтих жилетів», є прихильниками Путіна та противниками санкцій проти РФ. Цікаво, що останні погроми у Франції відбулись в той день, коли французькі опозиціонери відвідували Крим та зустрічались із Путіним.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK наголосив народний депутат України (IV-VI скликань) Андрій Шкіль.

Він переконаний, що протести «жовтих жилетів» у Франції триватимуть до завершення виборів до Європейського парламенту. Мовляв, саме таким є завдання тих сил, що програли президентські та парламентські вибори у самій Франції.

«Крайні ліві та праві політики, які завжди не задоволені центристами, вони прямо чи опосередковано підтримують протестувальників. Найперше, вони не засуджують дії тих, хто розбиває вітрини, грабує магазини і здійснює безчинства, як це відбувалося в останню суботу», – пояснює політик.

Крім того він зазначив, що в останню суботу було завдано таких величезних збитків найперше через те, що французька поліція недооцінила кількості радикально налаштованих протестувальників.

«Поліція заявляє, буцім, вони були готові до того, що участь братиме екстремістська ліва структура «Чорний блок», але вони не розраховували, що буде така велика кількість. Півтори тисячі людей активно чинили спротив правоохоронцям, масово захоплювали магазини, атакували банки та газетні кіоски», – розповідає Андрій Шкіль.

Він наголосив, що найсуттєвіший удар під час акцій протесту завдавався по середньому бізнесу.

«Якщо говорять, що було спалено банк, то його власник чи акціонери отримають страхову компенсацію. Яку ж компенсацію отримають працівники, що не зможуть працювати, поки триватиме ремонт? Яку компенсацію отримає власник газетного кіоску? Цей кіоск підпалили разом із власником, який залишився живим тільки через те, що встиг вискочити з палаючого кіоску», – підкреслює екс-нардеп.

Він переконаний, що таким чином відбувається своєрідний тиск правих та лівих політичних сил на нинішню французьку владу.

«У який спосіб це відбувається? Розбивається бізнес середнього класу – тих людей, які підтримують Макрона. Тоді люди кажуть, що хочуть порядку, стабільності, щоб можна було нормально працювати. Це розхитування ситуації дуже вигідне тим, хто виступає так званими «стабілізаторами» – крайнім лівим та крайнім правим», – запевняє експерт.

Він також зауважив, що зовсім не дивує той факт, що обидві політичні сили є палкими прихильниками Володимира Путіна та противниками санкцій проти Російської Федерації.

«Дуже цікавим є той факт, що саме під час цих протестів четвертий номер у списку партії Марін Ле Пен («Національний фронт» – ZIK) Тьєррі Маріані відвідував Крим та зустрічався з Путіним. Не думаю, що це збіг», – заявив Шкіль.

Нагадаємо, наслідками суботніх акцій протесту «жовтих жилетів» у Франції стали пограбовані та спалені магазини і близько 220 затриманих протестувальників.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-22 11:04 :23