Новини » Політика 19 березня, 2019, 12:34
РФ зазнала серйозних втрат і очікує на зміну влади в Україні, – Таран
ZIK
ZIK

Путін неодноразово заявляв, що робить ставку на зміну влади в Україні. Для Росії будь-які вибори – шанс домовитись із Заходом та нашою державою на своїх умовах.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту « Коментарі» висловив політолог Сергій Таран.

Він наголосив: Путін ніколи не приховував, що у майбутніх президентських виборах робить ставку на зміну влади в Україні.

«Він про це заявляв неодноразово, адже за останні чотири-п’ять років РФ несла серйозні втрати через санкції. Це було заслугою української дипломатії. Окрім того там потерпали від деяких історичних кроків, зокрема, надання Україні томосу. Це дуже дошкульний удар по амбіціях Російської імперії на пострадянському просторі», – вважає Таран.

Він підкреслив: Москва дуже довго просувала різноманітні плани миру на Донбасі, які були вигідні лише їй.

«Наприклад, проведення виборів на окупованих територіях та відмова від європейського та євроатлантичного статусу», – зауважив політолог.

Окрім того, на його думку, РФ серйозно втратила від посилення української армії. Кремль цього не хотів і навіть чинив спротив постачанню високоточної зброї зі США.

«Росія казала: якщо джавеліни надійдуть сюди, буде дестабілізація. Однак, все це сталося. Тому, насправді, для РФ будь-які вибори – шанс на зміну влади та спроби домовитись із Заходом та Україною на своїх умовах. Не факт, що у разі зміни влади таке відбудеться. Однак, очевидно, що РФ робить на це ставку», – підкреслив Сергій Таран.

Як повідомлялось раніше, народний депутат України від БПП Олександр Бригинець заявляв: якщо після першого туру Росія побачить, що результат виборів є не таким, якого вона прагне, вона може піти на що завгодно.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-04 20:39 :48