Новини » Політика

Путін уявляє себе супергероєм, який ділить світ з американцями, – політолог

ZIK

Давньою мрією Путіна є повернути Радянський союз, він уявляє, як разом із США ділить увесь світ. Натомість Україна стає цьому на заваді, тому Кремль сподівається на зміну влади у нашій державі.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту « Коментарі» висловив політолог Сергій Таран.

Він наголосив: дивлячись на соціологічні рейтинги, шанс стати президентом України мають три кандидати. Тому експерт порадив зважити на слова та дії цих політиків щодо Російської Федерації, зробивши висновок, хто із них буде найбільш і найменш вигідним для Кремля.

«Не хочу казати, що хтось із них є ідеальним, а хтось абсолютним злом. Та наголошу, що ми завжди, як в шахах, маємо обирати найкращий варіант і уявляти, що буде при тому чи іншому кандидатові. Путін розуміє: якщо залишиться нинішня влада, компромісу із РФ на його умовах не буде», – вважає політолог.

Адже, за його словами, багато політиків Заходу уже давно хотіли б зняти санкції із РФ. У ЄС існує надзвичайно потужне лобі бізнес-кіл, яке тисне на свої уряди з вимогою зняття обмежень із Росії.

«Однак саме завдяки зусиллям, в тому числі української дипломатії, цього не стається. Якби Захід отримав кандидата в Україні, який був би готовим домовлятись із Росією, багато тамтешніх політиків видихнули б з полегшенням. Адже Захід також втрачає від санкцій, які там запроваджують проти РФ», – розповів експерт.

Однак, за його словами, Москва втрачає від цього набагато більше. Тому на кожній міжнародній зустрічі Путін піднімає питання про зняття санкцій.

«Після останнього інциденту, коли РФ захопила українські кораблі, Трамп на весь світ чітко сказав, що поки моряки не будуть звільнені, відмовляється зустрічатись із Путіним. А для Путіна це дуже болюче, адже він уявляє себе супергероєм, який ділить світ з американцями. Це його давня манія, він думає, що може повернути Радянський союз. Тож, звичайно, тут Україна є для нього дуже серйозною перешкодою. Тому він сподівається, що з можливою зміною влади, отримає шанс нівелювати цю перешкоду», – підкреслив Сергій Таран.

Як повідомлялось, раніше Таран підкреслював: Путін неодноразово заявляв, що робить ставку на зміну влади в Україні. Для Росії будь-які вибори – шанс домовитись із Заходом та нашою державою на своїх умовах.

Loading...