Про те, як потрапила на ток-шоу «Інтера», й про зневажений хліб
Оксана Думанська
письменниця, перекладач

Отже, цілком випадково потрапила на ток-шоу на «Інтері». Ну, не цілком, бо мене розшукували через львівських журналістів – і таки знайшли. Не кажу нічого, що передувало моїй згоді на участь, але загалом мене обтічно запросили розповісти про той хліб, який випікаю для себе й друзів.

Я думала, що це якась буде програма, але... Поки дівчата тримали мене в теплому приміщенні, виявляється, за кілька поверхів повним ходом ішла дискусія про хліб, – як визначити, чи він добрий, як вибирати корисний серед багатьох сортів тощо. І коли мене запросили до студії і показали, де я маю сісти, і я почула оплески, то подумки висварила дівчат, які опікувалися квитками та іншими причинами запросин. Але вийшла. Рояль в кущах. І молодий ставний чоловік з бородою промовив – у нас у гостях письменниця, яка вдома сама випікає хліб...

Ще відповідаючи на питання ведучого, я помітила по діагоналі Ольгу Сумську, яка сиділа в ряду експертів. Вона приязно усміхнулася і мовила, що до цього часу пам’ятає пахощі бабусиного хліба... а от експерти схопилися, ніби я солі сипонула межи очі і почали казати, що на моїй заквасці уже утворилися такі шкідливі культури, тому що вона не підлягає жодним аналізам. Я відповіла, що закваску виростила освічена жінка Iрина Жмурко, а наскільки закваска набула чогось не такого, так це на сумлінні господині – охайна вона чи ні... Одне слово, синиця море запалила, експерти були невдоволені, окрім одного притомного чоловіка, який об’їздив увесь світ і має цілу колекцію заквасок...

Насамкінець Ольга Сумська підійшла скуштувати хліба, сказала, що він так і пахне, як колись її бабусин. А головний експерт нюхнув і прорік: картопляна паличка! А то був гарбузовий, він солодший за інші хліби і жодної палички, картопляної чи від Коха, не було.

Отже, в сухому підсумку: Ольга Сумська не побоялася узяти хлібні зразки і пригостити вдома рідню, склала все на серветку і притулила до своїх високих грудей. В цю мить експерт підскакує і починає переконувати, щоб вона не вірила страхам про шкідливість хлібозаводського продукту, що вони ладні їй показати, як там все чітко працює... На що Ольга Сумська відповіла: добре, з вами зв’яжуться наші менеджери.

І пішла додому. З хлібом... Зневаженим експертами

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 11:47 :51