Новини » Політика 19 березня, 2019, 23:35
Олександр Данилюк перелічив найбільші виклики, які сьогодні стоять перед Україною
ZIK
ZIK

Російська агресія і відсутність реформ – це основні виклики, які сьогодні стоять перед Україною. Якщо у найближчі 5-10 років не буде реалізовано план економічного розвитку України, то Україна українців закінчиться.

Про це в ефірі програми «Не Дебати» на телеканалі ZIK заявив лідер Громадянського руху «Спільна справа» Олександр Данилюк.

Він зазначив, що основні виклики, які сьогодні стоять перед Україною, складаються з двох частин:

«Перша – це російська агресія. Російська агресія і бажання Росії «розшматувати» нашу державу, це виклик, з яким ми стикаємося щодня. Пік припадає саме на цей рік, бо основним театром цієї війни будуть президентські, а потім парламентські вибори. Ми повинні розуміти, що ця агресія не зникне до того моменту, поки у Росії буде зберігатися той режим, який існує сьогодні.

Тому моя місії і місія «Спільної справи» – протидіяти агресії і донести до людей інформацію про те, які з кандидатів є токсичними, за якими стоять російські гроші і російський план»,– розповів Олександр Данилюк.

Друга група викликів, які нині стоять перед Україно, за словами Данилюка, пов’язані із внутрішньою ситуацією в країні.

«Вони пов’язані з економікою і відсутністю реформ. Навіть за умови збереження в Україні контролю національних еліт, якість цих національних еліт та відсутність економічної програми – це те, що примушує мільйони українців залишати країну. Тому для мене важливо реалізувати план економічного розвитку України у найближчі 5-10 років. Якщо цього не буде зроблено, Україна втратить ще 5-7 мільйонів людей. І на цьому Україна українців закінчиться»,– підкреслив гість програми.

Нагадаємо, лідер руху «Спільна справа» назвав «бенефіціара» скандалу в «Укроборонпромі».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-26 10:40 :33