Новини » Світ 19 березня, 2019, 16:05
Не довіряю комп’ютеру возити мене, – Трамп про безпілотні авто
Президент США Дональд Трамп. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Президент США Дональд Трамп. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Президент США Дональд Трамп визнав, що з недовірою ставиться до автономних транспортних засобів.

Про це, посилаючись на Ars Technica, передає «Новое время».

«Так, це круто, але я б ніколи не сів в машину з автоматичним управлінням... Я не довіряю якомусь комп’ютеру возити мене», – сказав Трамп про Tesla з технологією автопілота, пише видання, посилаючись на своє джерело.

Начебто Трамп сказав: «Ви можете собі уявити, що ви сидите на задньому сидінні, і раптом ця машина зигзагоподібно заходить за ріг, і ви не можете зупинити цю чортову штуку?».

Трамп відкинув концепцію автомобілів без водія як «божевілля», вважаючи за краще, щоб водій-людина контролював будь-який транспортний засіб, на якому він їхав.

Представлені Трампом погляди на автомобілі з самостійним водінням в цілому відповідають його поглядам на автономне водіння в цілому. «Літаки стають занадто складними, щоб літати. Нам тепер потрібні не пілоти, а комп’ютерники з MIT», – написав Трамп минулого тижня після аварії Boeing 737 MAX.

Схоже, що це є результатом загального інтересу Трампа до деталей державної політики. Трамп твердо дотримується декількох політичних питань, особливо торгівлі та імміграції, і активно стежить за політикою адміністрації в цих галузях. Але в інших випадках він вибрав звичайних республіканців на адміністративні посади й дозволив їм проводити традиційну консервативну політику, яка не завжди відповідає власним поглядам Трампа.

Всі ознаки вказують на те, що Трамп дав голові департаменту транспорту Елейн Чао свободу дій для застосування на практиці політики дерегуляції в сфері безпілотних авто.

На думку американських журналістів, «питання полягає в тому, чи може гучна автокатастрофа привернути увагу Трампа і змусити його наполягати на іншому підході». Але це не здається надто ймовірним. У березні 2018 року протягом декількох днів сталися смертельні аварії за участю автомобілів Uber і Tesla відповідно. Проте адміністрація Трампа показала мало зовнішніх ознак зміни свого підходу невтручання.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 21:07 :15