Новини » Політика 19 березня, 2019, 19:05
Нацкорпус проти Порошенка: це вносить дисбаланс у всю передвиборчу кампанію, – дипломат
ZIK
ZIK

Якщо під час одного із заходів Нацкорпусу хтось перейде межу, то це може суттєво вплинути на весь процес виборів.

Таку думку висловив політик і дипломат Андрій Ніколаєнко в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Політик зауважив, що попри неможливість зняти свою кандидатуру на користь того чи іншого кандидата через завершення терміну, в межах передвиборчої кампанії ще досі проходять певні об’єднавчі процеси різних політичних таборів.

«Якщо хтось із знакових кандидатів, хто входить до першої п’ятірки, підтримує когось іншого, то це може значно вплинути на розстановку сил перед виборами. До того ж такі діалоги зараз відбуваються», – підкреслив Ніколаєнко.

Щодо рішення Сергія Тарути, коментує дипломат, то зняти свою кандидатуру після 8 лютого вже було неможливо. Відтак політик балотуватиметься, але публічно заявив, що підтримує Тимошенко.

«Таке ж може відбутися і з іншими кандидатами. Утім це не гарантує, що весь електорат політика, який заявив про підтримку іншого кандидата, перейде до нього. Утім певна частина виборців все ж зможе переорієнтуватися, – припускає Ніколаєнко.

Також він наголосив, що небезпечним для всієї передвиборчої кампанії та самих виборів може стати протистояння, яке в останні тижні триває між Національним корпусом і чинним Президентом.

«Промотур чинного Президента, який постійно супроводжується сутичками із Нацкорпусом, вносить певний дисбаланс у всю передвиборчу кампанію. І якщо під час одного з таких заходів хтось перейде межу, то це може суттєво вплинути на весь процес виборів», – застеріг Андрій Ніколаєнко.

Нагадаємо, в минулі вихідні учасники акції, організованої «Нацкорпусом» з вимогою покарати винних у розкраданнях в оборонному комплексі, рушили з Майдану Незалежності до Адміністрації Президента. Подібні акції активісти анонсують і на наступні вихідні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-22 11:00 :03