Нардеп Власенко про соцвиплати: Чому це відбувається якраз до виборів Президента?

ZIK

Українцям мають виплатити додаткових 1200 гривень, монетизувати субсидію. Втім, усі ці маніпуляції з грішми відбуваються під час І і ІІ турів президентських виборів.

Про це в ефірі програми «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK заявив нардеп Сергій Власенко.

«Сьогодні пана Герасимова суд офіційно визнав брехуном. Він нав’язує нам альтернативу: або Порошенко, або Путін. Такий вибір – сумнівний. Адже означає, що всі інші кандидати автоматично перетворюються на уособлення Путіна», – зауважує нардеп.

Також він вказує на проблеми, пов’язані із державною програмою «Турбота».

«Після «обходів», після того, як вони знають, хто голосуватиме за Порошенка, гроші по програмі «Турбота» отримують тільки лояльні до нього люди», – коментує нардеп.

Крім того, Сергій Власенко вбачає серйозні проблеми і у виплатах пенсій.

«Людям говорять, що їм виплатять додаткових 1200 гривень. Ми ж, тобто народні депутати, за! Обома руками! Але у мене просте питання... чому гроші дають тільки перед І і ІІ турами? Чому монетизація субсидій відбувається також у цей термін. Очевидно, це маніпуляція», – обурюється нардеп.

Він переконаний, що гроші по програмі «Турбота» виплачуються лише прихильникам Порошенка.

«Ми за те, щоби людям давали більше коштів. Хочемо, аби пенсії і зарплати відповідали хоча б прожитковому мінімуму. Утім, не під вибори», – додає Сергій Власенко.

Нагадаємо, Уряд вдосконалив роботу комісії із встановлення прожиткового мінімуму.

Loading...