Новини » Політика 19 березня, 2019, 13:02
Кібератаки РФ лише відтермінують озвучення результатів виборів, – експерт
ZIK
ZIK

Всі кібератаки можуть відбутися лише під час використання електронних носіїв. Втім, такі атаки, максимум, відтермінують озвучення результатів президентських виборів.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» заявив голова правління Інтернет-асоціації України Олександр Федієнко.

«Поки у нас голосування відбувається у паперовому вигляді, турбуватися про серйозні кібератаки не варто. Усе ж, це питання більше стосується СБУ, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України. У нас офіційно нема кібервійськ», – каже експерт.

Голова правління Інтернет-асоціації України наголошує: всі кібератаки можуть відбутися лише під час використання електронних носіїв. Втім, така атака, максимум, призведе до відтермінування озвучення результату виборів.

«Все одно результат озвучать лише після підрахування всіх паперових бюлетенів з печатками. До цього моменту вся інформація – це статистика, яка може частково вплинути на вибір суспільства», – зазначає Олександр Федієнко.

Голова правління Інтернет-асоціації переконаний, що, перш за все, слід зайнятися захистом критичних інфраструктур.

«Критичні інфраструктури під кібераналіз взяли два підприємства: СБУ, яка має інституційні центри, і Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації. Вони обмінюються інформацією. Наскільки це ефективно – ми побачимо після виборів. Втім, нас запевняють у тому, що всі кібератаки будуть відбиті», – додає Олександр Федієнко.

Нагадаємо, від початку передвиборчої кампанії поліція відкрила 175 кримінальних справ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-18 19:53 :44