Новини » Політика 19 березня, 2019, 21:53
Ірина Луценко назвала чотири галузі, які за п’ять років «розженуть» українську економіку
ZIK
ZIK

Розвиток агропромислового комплексу, машинобудування, транспортної сфери та туризму дасть можливість Україні «розігнати» економіку.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявила народний депутат України, представник Президента в парламенті Ірина Луценко.

«Перша галузь, яку потрібно розвивати Україні – це агропромисловий комплекс. Тобто це не тільки вивезення сільськогосподарської сировини за кордон, це і її переробка тут. Україна не має бути сировинним придатком.

Друга – це розвиток високоточного машинобудування. Це ракетобудування в Дніпрі, літакобудування в Києві і машинобудування в Харківській і Донецькій областях. Куди, власне, Президент Порошенко і планує залучити основні інвестиції. Це має стати поштовхом для розвитку нашої економіки.

Третій напрям – розвиток України як транспортного хабу. Нові транспортні маршрути, магістралі, порти, розбудова і реконструкція залізниці. Четвертий напрям, який необхідно розвивати – туризм», – зазначила Ірина Луценко.

Вона підкреслила, що розвиток саме цих галузей допоможе підняти рівень української економіки, переорієнтувавшись на європейський ринок.

«Я думаю, що такий поштовх у цих галузях економіки дасть можливість за цих 5 років отримати план дій на членство в НАТО. Я думаю, що в найближчій десятилітній перспективі Україна стане членом НАТО. Такий прогноз я даю і на вступ до ЄС. А якщо президентом знову стане Порошенко, то цей курс буде незмінний. І ця мета, яку ставить перед собою Порошенко, буде досягнута», – додала Ірина Луценко.

Нагадаємо, Ірина Луценко заявила, що за Гриценка й Тимошенко було «порізано» 853 танки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 21:35 :47