Новини » Політика 19 березня, 2019, 23:15
І воювати, і домовлятися, – Віталій Скоцик про завершення війни
ZIK
ZIK

Наступним президентом України має бути людина, яка однаково з повагою сприйматиметься усіма учасникам Будапештського меморандуму.

Про це заявив політик Віталій Скоцик в ефірі політичного проекту «не Дебати» на телеканалі ZIK.

На думку політика, єдиний шлях для України завершити війну полягає у військово-дипломатичному векторі, коли ефективно працюють як дипломати на міжнародній арені, так і військові на фронті.

«Потрібно і воювати і домовлятися – ми не можемо швидко зупинити війну, оскільки вирішення питання лежить у трьох основних площинах. Передусім, це Будапештський формат перемовин із тими учасниками, хто підписував меморандум, а це Великобританія, США та Росія», – підкреслив Скоцик

До того ж, впевнений політик, завдяки залученню інструментів ООН, а зокрема «блакитних шоломів» та міжнародної перехідної адміністрації, можна у достатньо розумний термін врегулювати питання на сході України.

«Головна умова – наступним президентом України має бути людина, яка однаково з повагою сприйматиметься усіма учасникам Будапештського меморандуму. Натомість внутрішнє завдання України – спілкуватися зі своїми людьми на окупованих територіях», – наголосив Скоцик.

Він зауважив, що відвідуючи Донецьку та Луганську області, на власні очі побачив, що на окупованих територіях залишилися люди, які не змогли виїхати після початку війни, які працюють на землі й фактично не можуть покинути свій дім.

«Ми чітко розуміємо, що тих людей, хто починав сепаратистські рухи, на Сході фактично вже не залишилося. Переважно ми зустрічали там наших людей, які просто хочуть повернення додому. Тому обов’язково потрібно провести вибори до Луганської та Донецької обласних рад на підконтрольній Україні території», – впевнений Віталій Скоцик.

Як повідомляли, міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що Мінські угоди про врегулювання ситуації на сході України перебувають у «комі», з якої їх може витягнути тільки рішення РФ піти з Донбасу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-23 05:23 :42