Новини » Регіони 19 березня, 2019, 22:22
Гулик: Потрібні Московії кандидати на заході України зберуть мінімальний врожай

Здається, в Україні до «стаціонарного клоуна» долучилися ще й мандрівні. Принаймні таке враження складається після повідомлення, що в Івано-Франківську під час мітингу-зустрічі місцевих мешканців з Президентом України сталися сутички між правоохоронцями і групою невідомих осіб.

«Є підозра, причому цілком обґрунтована, що то були приїжджі», – про це на своїй сторінці у Фейсбук написав львівський журналіст Ігор Гулик.

Фото: «Курс»/Івано-Франківськ

«Принаймні, так стверджують у самому Івано-Франківську.

У всякому випадку, Андрієві Білецькому і радикалам з НД не варто сподіватися, що в Галичині їхні циркові вистави матимуть успіх. Навіть найзаангажованіші соціологічні дослідження засвідчують тут підтримку чинного президента.

До слова, одне з таких буквально сьогодні з’явилося у мережі, і знаючі люди ідентифікували його російське походження за ІР-адресою джерела. Отож, навіть тамтешні пропагандисти змушені були визнати прикрий для себе факт: потрібні Московії кандидати на Заході України зберуть мінімальний врожай», – написав журналіст.

«Певна річ, там, «за поребриком», зацікавлені у яскравій «картинці», яку мали б створити для Раша-ТБ войовничі «опоненти» Порошенка. Але то, погодьтеся, їхні проблеми, і аж ніяк не мешканців Західної України. Тут, по-перше, знають ціну радикалізму, набачилися вже всякого, а, по-друге, й головне, – у Галичині є добра школа політичної культури. Власне, чи не галичан можна вважати законодавцями моди саме у цій царині? А приїжджати сюди з власним «статутом» – моветон», – резюмував Гулик. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-23 04:54 :38