Новини » Світ 19 березня, 2019, 11:22
Е. Рінкевичс: Втручаючись у західну демократію, Росія змінила тактику – ставка на розбрат
Міністр закордонних справ Латвії Едгар Рінкевичс. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Міністр закордонних справ Латвії Едгар Рінкевичс. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Останні дослідження міністра закордонних справ Латвії Едгар Рінкевичса свідчать про те, що Росія змінила тактику, вирішивши, що найкращим способом впливу на громадську думку є не підтримка однієї зі сторін, а поширення розбрату.

Про це пише IA ZIK з посиланням на видання Guardian.

Так, у Каталонії, наприклад, Росія «обробляє» дві сторони, щоб породити більше дискусій та ненависті, і те ж саме відбувається з виборами. Рішення цього питання, – додав Рінкевичс, – полягає не просто у блокування веб-сайтів, боротьбі з фальшивими ботами або фіктивними акаунтами. «Нам потрібно підвищувати обізнаність громадськості, відновити роль журналістів як оплоту проти сфальшованих новин та зробити більше для виявлення проплачених новин на соціальних платформах, а також джерела їх фінансування», – пояснив він.

«Росія продемонструвала свою рішучість у втручанні у західну демократію та у використанні балтійських банків для відмивання корумпованих грошей. Повноваження Латвії як оплоту проти російської влади скомпрометовані після того, як один з найбільших банків країни, ABLV, американські регулятори звинуватили у тому, що він був залучений до системного відмивання грошей та ухиленні від санкцій проти Північної Кореї. Рінкевичс зазначив, що криза спонукала до переосмислення ролі прибалтійських держав, як посередника між Москвою та Заходом», – йдеться у матеріалі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-23 04:57 :29