Новини » Політика 19 березня, 2019, 23:50
Довічне ув’язнення без права амністії, – Мороз пропонує покарання для корупціонерів
ZIK
ZIK

Головна проблема – це вертикаль влади, яка зручна для узурпації та зовнішнього управління, і яка безпосередньо є середовищем розвитку корупції.

Про це заявив політик Олександр Мороз в ефірі політичного проекту «не Дебати» на телеканалі ZIK.

Політик вважає, що до того часу, поки не буде змінена сама система влади, яка породжує корупцію, ситуація в країні залишатиметься такою ж, або навіть стане гіршою.

«Руки відрубувати нікому не потрібно, але необхідно скасувати основи корупції в Україні. Корупція в Україні – це інструмент управління, і при нинішньому режимі влади вона буде лише поширюватися на всі сфери», – підкреслив Олександр Мороз.

Натомість, впевнений політик, створювати нові інституції, які начебто покликані боротися з корупціє – це лише розвивати нову корупцію.

«Я пропоную карати корупціонерів так, щоб той, хто бере чи дає хабарі отримував довічне ув’язнення без права амністії та права на заставу на період розгляду справи. Головна проблема – це вертикаль влади, яка зручна для узурпації та зовнішнього управління, і яка безпосередньо є середовищем розвитку корупції», – пояснив Мороз.

На його думку, передусім потрібно переглянути бюджетну і податкову системи, передати владу на місця і почати створювати європейську модель управління.

«Європейська модель організації влади полягає у сильному самоврядуванні, коли людина відповідає за те, як вона живе, оскільки формує владу і впливає на її політику. Натомість та децентралізація, яка начебто відбувається в Україні, це лише формальність, і до самоврядування ніякого відношення не має», – вважає Олександр Мороз.

Як повідомляли, верховний представник ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Федеріка Могеріні наголосила, що Україні треба подвоїти роботу у сфері боротьби з корупцією.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-23 05:03 :06