Новини » Львів

Для поліклінік Борислава та Східниці закупили чотири нові електрокардіографи

У рамках реалізації медичної реформи у КНП «Центральна міська лікарня м. Борислава» продовжується поповнення матеріально-технічної бази. Так, для покращення діагностики серцевих захворювань було придбано чотири апарати ЕКГ.

Про це повідомили у Бориславській міській раді.

Минулого тижня ЦМЛ закупила чотири  нових електрокардіографи Heaco 600G. Апарати мають можливість цифрової передачі результатів на ПК для додаткової обробки і зберігання в базі даних. На сьогодні вони уже розподілені для роботи у поліклініках на вул. С.Коваліва, П.Куліша, ОУН-УПА та в смт. Східниця.

Пройти безкоштовне обстеження на нових апаратах можна за скеруванням лікаря первинної ланки, лікаря-спеціаліста поліклініки чи стаціонару, а також в процесі проходження медичних оглядів. Та варто пам’ятати, що з 1 липня, відповідно до умов співпраці із Національною службою здоров’я, послуги на обстеження у вузькопрофільних спеціалістів стануть платними для усіх, хто не підписав декларацію із сімейним лікарем. Тому у ЦМЛ радять не зволікати і обрати свого сімейного лікаря, розповіли у міськраді.

Loading...