Новини » Політика 19 березня, 2019, 12:08
Денисенко про компромати: Не хочеться, щоб війна в телевізорі перейшла на вулицю
ZIK
ZIK

Звинувачення у фальсифікації виборів, які політики висловлюють одне одному, зводяться лише до боротьби в телевізорі. Адже наразі ніхто із них не передає відповідні справи до суду.

Про це, відповідаючи на запитання журналістів кулуарах парламенту, розповів член депутатського комітету з питань правової політики та правосуддя, представник Кабміну у ВР Вадим Денисенко в ефірі телеканалу ZIK.

Він наголосив: зараз дуже багато говорять про фальсифікації виборів. Однак уся інформація щодо таких порушень топиться у взаємних звинуваченнях політиками одне одного.

«Одна новина накладається на іншу, партії виступають одна проти одної, починається війна всіх проти всіх», – вважає нардеп.

Тож він переконаний: від існування ТСК щодо виборчих фальсифікації ситуація не зміниться.

«Безумовно, потрібно боротись із фальсифікаціями, але це настільки широке поняття, що просто боюсь, аби ми в ньому не втонули. Тому у цьому випадку є чітко прописані закони, де кожен розуміє, за що відповідає. Окрім того у нас 10 кандидатів із 40 ведуть реальні кампанії. Вони матимуть своїх спостерігачів на виборах», – зауважив представник уряду.

До того ж відповідні правоохоронні повноваження мають і силовики. Тому, на думку Денисенка, потрібно якомога менше політизувати цей процес.

«Не хотілося б, щоб ми ввійшли у неймовірно довгі судові процеси, які насправді не несуть за собою жодного підґрунтя», – зазначив Денисенко.

Окрім того, він зазначив: дуже хоче, щоб звинувачення у виборчих махінаціях, які політики висловлюють своїм опонентам, дійшли до суду. Однак, на жаль, ці справи ніхто туди не передає.

«Війна в телевізорі завжди призводить до ескалації конфлікту в телевізорі. Дуже не хотілося б, щоб це перейшло на вулицю. Тому, якщо є якісь факти, потрібно перш за все йти юридичним шляхом. Якщо ця справа отримає початок у судах, тоді вже бачимо, що це не піар. Та, на жаль, наразі уся історія із фальсифікаціями – лише боротьба в телевізорі», – підкреслив депутат.

Як повідомлялось раніше, Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що нардеп від «Батьківщини» Валерій Дубіль намагався організувати масову скупку голосів. Для цього було виділено 80 мільйонів доларів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-20 05:18 :47