Новини » Політика 19 березня, 2019, 16:15
Де це ви «плачущіх мужиков» бачили? – Сазонов посварився із Богословською
ZIK
ZIK

Політолог Кирило Сазонов і нардеп кількох скликань Інна Богословська посварилися у прямому ефірі під час обговорення теми щодо монетизації субсидій та економічного становища в державі.

Гостра словесна перепалка виникла між гостями в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Інна Богословська емоційно розповіла про те, що під час зустрічей із мешканцями Київської області люди розповідають про важкий економічний стан: «Половина плаче. Чоловіки, дорослі чоловіки! Починаєш із ними розмовляти – 42, 45, 55 років – у них стоять сльози в очах, тому що вони відчувають абсолютну неможливість якось повпливати, вони жодним чином не можуть вплинути на рішення, які приймаються».

Таку заяву Інни Богословської розкритикував Кирило Сазонов, припустивши, що, можливо, політик навідалася в інтернат для божевільних, де вона й побачила «плачущіх мужиков». Політолог зауважив, що половина його друзів – переселенці, і вони перебувають у значно гірших умовах, аніж місцеві мешканці, проте знайшли роботу, винаймають житло й ніхто не плаче. Він заявив, що у словах Богословської – лише політика, оскільки вона намагається всіх переконати, що українці не здатні працювати та заробляти.

Інна Богословська перебила співрозмовника та перейшла на крик, заявивши, що кожна людина, про яку вона говорить, у неї записана.

Кирило Сазонов парирував: «А що це ви розказуєте про «плачущіх мужиков» у Київській області?».

«Я не зрозуміла: у вас корона на голові виросла? Ви хочете, щоб її збив хтось?» – обурилась Богословська та почала говорити про важке економічне становище в Україні.

Політолог своєю чергою поцікавився, чому ж країна після перебування при владі команди «міцних господарників», де була й Богословська, опинилася у такому стані.

Нагадаємо, сьогодні у Верховній Раді теж не обійшлося без суперечок і словесних «розбірок». Під час ранкового пленарного засідання голова ВРУ Андрій Парубій вимкнув мікрофон опоблоківцю Вілкулу через те, що той говорив недержавною. А представники БПП та «Батьківщини» влаштували словесні перепалки через індексацію пенсій і монетизацію субсидій українцям.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-20 22:51 :17