Новини » Курйози 19 березня, 2019, 16:33
Африканський Пікассо: Талановита свиня малює в стилі абстрактного експресіонізму
Скріншот з відео: CGTN/YouTube
Скріншот з відео: CGTN/YouTube

У заповіднику міста Франсхук (ПАР) живе особлива свиня, яку звуть Пігкассо (ім’я складено з слова «pig», тобто «свиня», і прізвища відомого художника).

Ця свинка свого часу була врятована від м’ясокомбінату. Коли Джоан Лефсон, співробітниця заповідника, привезла свиню на нове місце проживання і показала їй сарай, в якому та житиме, тварина відразу ж звернула увагу на пензлики, які залишилися після недавнього ремонту, пише 120.su з посиланням на huffpost.

Через якийсь час Джоан помітила, що її нова підопічна бере пензля у рот, вмочує в фарбу і робить якісь лише їй одній зрозумілі позначки. Це і послужило початком творчого шляху, адже тепер Пігкассо просто обожнює малювати, а її картини непогано продаються. Виручені гроші йдуть на покращення добробуту заповідника.

Пігкассо працює в стилі абстрактного експресіонізму. Звичайно, неможливо з упевненістю сказати, що ж саме зобразила свиня на тій чи іншій картині, але Джоан запевняє, що манера чотириногою художниці трохи змінюється в залежності від настрою.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 19:17 :36