Новини » Політика 18 березня, 2019, 13:21
Захід ніколи по-справжньому не визнає анексію Криму, — експерт
ZIK
ZIK

Захід має доволі цинічну і прагматичну позицію. Він ніколи по-справжньому не засудить Росію, адже вестиме з нею дипломатичні відносини, опираючись на особисті економічно вигідні міркування.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» телеканалу ZIK заявив політичний експерт Кирило Молчанов.

«Я скептично ставлюся до того, що на території окупованого півострова допустять міжнародні правозахисні організації для розслідувань порушень  прав людей. Адже спостерігачі не дійшли до Керченської протоки, коли це було актуально», — каже експерт.

Кирило Молчанов дає оцінку позиції Заходу щодо окупованого Криму.

«Я думаю, що ситуація із півостровом — складна. Нам не треба аж так сильно «зачаровуватися» Заходом. У європейців доволі цинічна і прагматична позиція. Вони ніколи по-справжньому не визнають анексію Криму. Будуть продовжувати, з особистих міркувань, будувати «Північний потік-2», підтримувати відносини з РФ», — запевняє експерт.

Ніхто не буде відстоювати інтереси України більше, аніж ми самі, наголошує політичний експерт Кирило Молчанов.

«На п’ятому році анексії нам слід дійти до цієї думки. Якщо ми не будемо себе відстоювати, то ніхто цього не зробить», — коментує експерт.

Нині нема комплексної державної стратегії щодо повернення окупованого Криму, акцентує Кирило Молчанов.

«Якщо хтось із політиків її запропонує — це може суттєво додати йому рейтингу під час виборчої кампанії», — каже експерт.

Максим Яковлєв, директор школи політичної аналітики НаУКМА, переконаний: коли в РФ закінчаться гроші, вона перестане агресивно вести війни.

«Цікаве і коротке питання можна ставити українським політикам. Уявімо, що раптово російські війська покидають Крим. Якими будуть перші дії влади?», — додає експерт.

Нагадаємо, лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв вважає, що в українській політиці питання Криму підіймають дуже рідко.


* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 03:12 :28