Новини » Політика 18 березня, 2019, 19:26
Вибори-2019: Підкупи і схеми вже не будуть ефективними, – експерт
ZIK
ZIK

Зараз будь-яка інформація дуже швидко стає публічною і поширюється серед суспільства. Відтак махінації та маніпуляції голосами виборців, як раніше, вже не працюватимуть.

Таку думку висловила журналіст, політичний блогер Олена Яхно в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Координаційний штаб МВС заявив, що станом на ранок 18 березня надійшло більш як 3,5 тисячі заяв про порушення передвиборчої кампанії. Коментуючи такі дані, експерт зауважила, що кількість заяв на порушення щодо передвиборчої агітації ще не означає таку саму кількість відкритих проваджень.

«Міністр МВС Аваков нещодавно розповідав про так звану схему Березенка, за якою можуть здійснюватися підкупи на виборах – це дійсно серйозно і саме на такі загрози потрібно звертати увагу», – підкреслила Олена Яхно.

Утім, на думку журналіста, різні підкупи та схеми на цих виборах не будуть надто ефективними, оскільки зараз будь-яка інформації дуже швидко стає публічною і поширюється серед суспільства.

«Зараз дуже добре спрацьовує ефект гласності, коли всі про все швидко дізнаються. Саме це і стримуватиме кандидатів у питаннях підкупу та різних схем. До того ж наш виборець може взяти гроші, але проголосувати за абсолютно іншого кандидата, кого дійсно підтримує», – пояснила Олена Яхно.

Як повідомляли, у парламентській фракції БПП засудили дії «псевдонаціоналістів», які провокують масові заворушення і ставлять під загрозу проведення виборів.

Також у МВС пояснили, що вважається порушенням таємниці голосування.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-20 11:14 :49